Уміня вчитися впродовж життя

Спеціальні запитання

Пакет комплексних контрольних робіт

Програми для вивчення англійської мови

1. Lingva Skills

2. LinguaLeo

Прикладна програма є досить універсальною та підійде всім незалежно від рівня володіння мови.
Основним її сховищем є офіційний сайт, на якому розміщені різноманітні освітні тренінги, відео та навчальні курси, включаючи і платні. Однак, велика частина завдань, все-таки є безкоштовною. Ви безкоштовно зможете дізнатися багато нових слів, поліпшити правопис, зможете дивитися навчальні відео і перекладати тексти пісень.
3. Duolingo

Поряд з LinguaLeo це одна з найпопулярніших програм з вивчення англійської. Весь курс поділений на етапи за принципом збільшення складності. Якщо ви знаєте вже дуже багато, то можете здати тест достроково і відразу перейти на наступний рівень.
У Duolingo можна розвинути абсолютно всі навички: писемну та усну мову, читання та аудіювання. Додаток моментально виявить ваші помилки і порадить, як можна виправити їх.

4. Easy Ten


Все дуже просто. Вам пропонують щодня поповнювати лексичний запас, запам’ятовуючи десять нових слів. Уявіть: це сімдесят слів в тиждень, триста в місяць та більшим ніж три з половиною тисячі в рік. Здавалося б небагато, але носій мови в повсякденному житті вживає тільки три тисячі. Перевага самоосвіти ще й у тому, що вам при цьому достатньо приділяти цьому в день всього лише двадцять хвилин. Програма налічує десятки тисяч англійських слів, які ви при бажанні можете розділити за тематичними блоками. Також вам запропонують обрати складність в залежності від знання мови. Навіть є можливість підготуватися до одного з відомих мовних іспитів: TOEFL, IELTS та GRE. Кожне слово озвучено носієм мови. Але безсумнівно, найцікавішою є те, що приклади зі словами беруться прямо з Твіттеру.
5. Words
Краща освітня програма на думку редакції «Apple».
За допомогою дивовижної словесної гри вам вдасться поліпшити правопис і слухове сприйняття мови. Електронний додаток доступний в оффлайн-режимі, він адаптується до конкретного користувача і містить понад вісім тисяч слів.  Програма підбирає індивідуально тільки ті слова, з якими вже виникали труднощі. Якщо ви помилилися з якимось словом – вам його запропонують ще раз. І так до тих пір, поки ви його не запам’ятаєте.

Комментариев нет:

Отправить комментарий